Otázky okolo internetového predaja v našom elektronickom obchode vybavuje p. Nikoleta Jurčinová, tel. 0905 593 718.
Osobný odber má na starosti p. Matej Tomík, tel. 0948 492 446.

Tričko Slovanský svet

Tričko Slovanský svet   Tričká vytvorené pri príležitosti symbolickej motorkárskej jazdy naprieč slovanskými krajinami, ktorej cieľom je propagácia slovanskej vzájomnosti a spolupráce slovanských národov. Potlač realizovaná sieťotlačou podľa predlohy originálnej grafiky z dielne moskovského grafického štúdia, za spolupráce slovenských motorkárov a občianskeho združenia Slavica. Potlač na tričku je obojstranná.
Naša cena: 15 € farba: čierna, sivá
technológia tlače: sieťotlač
Tričko Slovanský svet
Tričko Slovanský svet

Myšlienka Ciest slovanského priateľstva vznikla v auguste 2015 počas jazdy slovenských motorkárov cez Ukrajinu, ktorí sa presúvali z veľkého motorkárskeho podujatia v Sevastopole na Kryme.

Cieľom tohoto podujatia je šírenie myšlienky slovanskej vzájomnosti, spolupatričnosti a priateľstva. Symbolická motorkárska jazda naprieč slovanskými krajinami má tieto myšlienky spropagovať medzi občanmi jednotlivých slovanských krajín. K slovenským motorkárom propagujúcim túto myšlienku sa pridalo občianske združenie Slavica z Nitry. Na základe dlhodobých vzájomných kontaktov, komunikácie a spolupráce slovenských a ruských motorkárov táto myšlienka zaujala aj klub motorkárov Noční vlci so sídlom v Moskve. A vznikol nápad, aby sa tento projekt organizoval ako medzinárodné podujatie, ktoré by sa mohlo každoročne opakovať. Cesta slovanského priateľstva je rozdelená na tri trasy: západnú trasu, ktorá vedie z Nemecka cez Česko na Slovensko, ďalej východnú trasu, ktorá vedie z Ruska, cez Bielorusko, Ukrajinu a Poľsko na Slovensko a nakoniec južnú trasu, ktorá vedie z Grécka cez Macedónsko, Čiernu Horu, Srbsko, Bulharsko, Bosnu a Hercegovinu, Chorvátsko, Slovinsko a Maďarsko na Slovensko. V jednotlivých krajinách, na vybraných a symbolických miestach sa uskutočnila výsadba líp a umiestnenili Pamätné tabule spojené s kultúrnym programom ako napríklad vystúpenia folklórnych ľudových súborov...

Tričko Slovanský svet

Na obrázku vyššie je verzia loga so znakom moskovského motorkárskeho klubu Noční vlci. Tričko je vyhotovené so slovanskou svargou.

Objednávka trička alebo publikácií z nášho vydavateľstva

Veľkosť trička a prípadný väčší počet kusov napíšte prosím do poznámky

Vyplňte prosím svoje údaje pre zaslanie objednávky.

NOVINKY

Novinky zo Slavice

Zaujímajú vás naše aktivity? Nechajte si bezplatne posielať novinky na váš e-mail podľa vášho výberu.
Vyberte si novinky, o ktoré máte záujem: