Otázky ohľadom internetového predaja v elektronickom obchode www.slavia.biz vybavuje
p. Nikoleta Jurčinová, tel. 0948 123 628, 8:00-16:00 (pondelok až piatok).

Osobný odber v kancelárii združenia SLAVICA v Nitre

Osobný odber zabezpečuje v pracovné dni v čase 9:00 až 14:00 p. Miloš Zverina, tel. 0915 109 205
a v čase 14:00 až 18:00 Mgr. Alena Zverinová, tel. 0911 154 530.

Tričko Slovanský svet

Tričko Slovanský svet   Tričká vytvorené pri príležitosti symbolickej motorkárskej jazdy naprieč slovanskými krajinami, ktorej cieľom je propagácia slovanskej vzájomnosti a spolupráce slovanských národov. Potlač realizovaná sieťotlačou podľa predlohy originálnej grafiky z dielne moskovského grafického štúdia, za spolupráce slovenských motorkárov a občianskeho združenia Slavica. Potlač na tričku je obojstranná.
Naša cena: 15 € farba: čierna, sivá
technológia tlače: sieťotlač

  Objednať v našom obchode www.slavia.biz...

Tričko Slovanský svet
Tričko Slovanský svet

Myšlienka Ciest slovanského priateľstva vznikla v auguste 2015 počas jazdy slovenských motorkárov cez Ukrajinu, ktorí sa presúvali z veľkého motorkárskeho podujatia v Sevastopole na Kryme.

Cieľom tohoto podujatia je šírenie myšlienky slovanskej vzájomnosti, spolupatričnosti a priateľstva. Symbolická motorkárska jazda naprieč slovanskými krajinami má tieto myšlienky spropagovať medzi občanmi jednotlivých slovanských krajín. K slovenským motorkárom propagujúcim túto myšlienku sa pridalo občianske združenie Slavica z Nitry. Na základe dlhodobých vzájomných kontaktov, komunikácie a spolupráce slovenských a ruských motorkárov táto myšlienka zaujala aj klub motorkárov Noční vlci so sídlom v Moskve. A vznikol nápad, aby sa tento projekt organizoval ako medzinárodné podujatie, ktoré by sa mohlo každoročne opakovať. Cesta slovanského priateľstva je rozdelená na tri trasy: západnú trasu, ktorá vedie z Nemecka cez Česko na Slovensko, ďalej východnú trasu, ktorá vedie z Ruska, cez Bielorusko, Ukrajinu a Poľsko na Slovensko a nakoniec južnú trasu, ktorá vedie z Grécka cez Macedónsko, Čiernu Horu, Srbsko, Bulharsko, Bosnu a Hercegovinu, Chorvátsko, Slovinsko a Maďarsko na Slovensko. V jednotlivých krajinách, na vybraných a symbolických miestach sa uskutočnila výsadba líp a umiestnenili Pamätné tabule spojené s kultúrnym programom ako napríklad vystúpenia folklórnych ľudových súborov...

Tričko Slovanský svet

Na obrázku vyššie je verzia loga so znakom moskovského motorkárskeho klubu Noční vlci. Tričko je vyhotovené so slovanskou svargou.

  Objednať v našom obchode www.slavia.biz...

NOVINKY

Novinky zo Slavice


Zaujímate sa o dianie okolo Slovanstva? Aj my. Slovanské hnutie sledujeme, zúčastňujeme sa podujatí a aj sami rôzne podujatia a aktivity tvoríme. Prečítajte si 7 dôvodov, prečo odoberať novinky zo Slavice.